دکوراسیون داخلی

یکی از نیازهای هر خانواده ای داشتن محیطی مناسب و ادغام شده با هنر طراحی مدرن است تا علاوه بر جنبه زیبایی ظاهری احساس متمایزی را به اهالی خانه القا نماید. در سال های اخیر با تلفیق معماری مدرن و هنر طراحی، صنعت چیدمان دکوراسیون داخلی با تحول چشمگیری همراه شده است و ورود افراد متخصص و دارای تحصیلات آکادمیک به این عرصه سبب کاربردی شدن بیشتر این حوزه گردیده است.

توانایی این افراد در استفاده از وسایل و ابزار مناسب جهت ایجاد فضایی دلنشین و هماهنگ شده در یک ساختمان هر روز بیشتر از قبل یک نیاز برای صاحبان خانه تلقی می شود. در توصیف دکوراسیون داخلی بهتر است به این موضوع اشاره کنیم که متخصصان این حوزه بر روی طراحی فضای داخلی ساختمان متمرکز هستند و بنای ظاهری آن در حیطه فعالیت آنها نمی باشد از این رو بیشتر از لوازم و امکاناتی استفاده می کنند تا محیطی یکپارچه از رنگ و طراحی مدرن را برای ساکنان خانه فراهم سازند.

محبوبیت این شاخه از فعالیت در طراحی داخلی موجب شده تا در سایر کشورها مجموعه های زیادی با استفاده از ویدیو، کانال های تلویزیونی و حتی عکس به مخاطبان خود مسیری متفاوت از روند شکل گیری تا به اجرا درآوردن خانه ای متناسب با سلیقه صاحبان ساختمان توسط شرکت های خدمات دکوراسیون داخلی به مشتریان عرضه شود.

با پیشرفت صنعت دکوراسیون داخلی این حرفه را به عنوان یک شغل پردرآمد در جدول صاحبان کسب و کار با گذر زمان نشان میدهد و این رویا که خانه ای هم سو با فکر و ایده خود داشته باشید چندان هم از واقعیت دور نخواهند ماند، استفاده از نرم افزار های حرفه ای در ساخت طرح اولیه این امکان را برای مشتریان فراهم می سازد تا پیش از اجرایی شدن طرح منتخب خود ابتدا آن را در فضای تصویری چند بعدی مشاهده نمایند و از هرگونه ایده جدید در ایجاد خانه ای دلنشین استفاده نمایند.

دکوراسیون داخلی علاوه بر زیبایی و آرامش امکان استفاده از وسایل بهینه را نیز فراهم کرده تا با صرف هزینه ی اولیه کالاهای مورد نیاز متناسب با فضای داخلی تهیه شود.

همچنین دکوراسیون داخلی کلیه فضاهای مختلف را تحت پوشش خود قرار داده و این گستردگی سبب شده تا در ایجاد کلیه اماکن از جمله شرکت ها، رستوران ها، ساختمان مسکونی، سالن های اجتماعات و غرفه های نمایشگاهی کاربرد موثری داشته باشد و دامنه مشتریان و مخاطبان را بیشتر از قبل تحت شعاع خود قرار دهد.

تعریف طراحی داخلی

در یک تعریف می توان مبحث طراحی داخلی را اینگونه تعریف کرد : زمانیکه کارهای مختلف و گوناگونی در راستای به انجام رساندن یک پروژه صورت می پذیرد تا آنرا تبدیل به یک طرحی نماید تا مجموعه ای از فعالیت های انسانی روزانه در ان شکل پذیرد, و طراح و دکوراتور داخلی به کسی اطلاق می شود که بتواند چنین پروزه هایی را انجام دهد.

دکوراسیون داخلی شامل هزاران نمونه از طراحی و ساخت دکوراسیون با رنگ و شکل های متنوع است که در عرصه های متفاوتی به اجرا رسیده و در این بخش قرار  گرفته است. دکوراسیون داخلی یک فضای معماری می تواند با حداقل یا حداکثر هزینه به مرحله ساخت و ارائه برسد و از تنوع طراحی بسیار زیادی برخوردار باشد. امروزه طراحی داخلی و دکوراسیون یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین بخش های معماری به شمار می رود.

شرکت طراحی داخلی

شرکت طراحی داخلی گلیم گستر مفتخر است اعلام نماید آمادگی طراحی و اجرای انواع دکوراسیون های داخلی -اداری و تجاری و شخصی را دارا بوده و در کمترین زمان ممکن توسط کادری حرفه ای آنچه که شما می خواهید را برایتان خلق خواهد کرد.اگر به دنبال تغییرات اساسی در ساحتار طراحی داخلی اداری یا منزل و مغازه خود هستید و نمی دانید باید از کجا و چگونه شورع کنید ما به شما راه حلی آسان و مناسب را نشان خواهیم داد.